Priebeh diéty

V diéte sa striedajú štyri dni. Diéta sa začína bielkovinovým dňom, následuje škrobový deň, potom deň uhľohydrátov a štvrtý deň je vitamínový deň. Každý 29.deň je deň vodový. Vtedy pijete len vodu, vyplavujete z tela všetky toxické látky. Poradie dní nemenťe a nepreskakujte.                                        

Dôležité je, aby ste počas každého dňa jedli len tie potraviny, ktoré sú v ten deň dovolené. Zjednodušiť si môžete aj podľa tejto rady, navarte si toho viacej a uložte si to do mrazničky na viac dní. Pri tejto diéte jedzte veľa ovocia a zeleniny. Vyskúšajte aj také, ktoré ste ešte nejedli alebo jedli niekedy dávno.                                          

Keď máte odšťavovač, využíte ho na prípravu džúsov. Okrem ovocia a zeleniny počas diéty jedzte veľa strukovín a obilnín. Pripravte si strukovinové jedlá podľa vlastnej chuti. Využívajte čerstvu, mrazenú alebo konzervovanú zeleninu. Ak ste diétu v niektoý deň trochu porušili nejakým jedlom, ktoré ste nemali, nevadí. Pokračujte dňom, ktorý nasleduje.

 

Každý stratený kilogram vám dodá silu pokračovať ďalej a nevzdávať sa. Pre diétu ste sa rozhodli preto, aby ste schudli, aby sa vám zlepšilo vaše zdravie ako po fyzickej, tak aj po psychickej stránke.                          

K diéte patrí aj pohybová aktivita. Keď sa budete pravidelne hýbať, rozvinie sa u vás svalová hmota, telo sa stane pružné a pohyblivé.                                                 Spaľovanie tukov bude dvojnásobné. Kráčajte krok za krokom k vytúženému cieľu. Usilujte o to, aby správne stravovanie a telesný pohyb stal sa vašim novým životným štýlom.                                                                                                                   Rovnomerná strava, veľa tekutín, veľa pohybu, dobrá nálada, všetko prispeje k lepšiemu životu.

 

 

 


Slovenský vyhľadávač BEST.SK Surf.sk Smog.sk Pozri.sk - katalóg, vyhľadávač TOPlist